Tagasi
KategoriseerimataUudis

–English below–

Uuringud on näidanud, et trükkimine ja paber annavad kokku märkmiku. Kuna meie oleme käsi-külge muuseum, anname kõigile tudengitele kooli alguse puhul võimaluse valmistada oma väga eriline märkmik. Ise kujundad, ise valid formaadi ja kõik muu, mis kaustiku juurde kuulub.
Aga et ükski noor muuseumist teadmisteta ei väljuks, laseme muuseumi peale veidikeseks mängima ja tarkust koguma, vabas vormis, mitte mingeid eksameid ja hindeid saab auhindades.

Märkmiku tegemine võtab aega keskmiselt 15 minutit, olenevalt sellest, kui loovaks lähed. Hind sissepääsu ja ühe märkmiku eest on €4,00/tudeng, kõik teised huvilised €6,60/osaleja.

In English

Researches have shown that if you put printing and paper together it ends up becoming into a notebook. That’s what we’ll let you make in our museum studio- your dream notebook. We’ll offer a cup of culture and play on the side, just to make sure that you won’t leave without any knowledge. But don’t stress, there will be no exams.

The notebook making takes about 15 minutes depending on how creative you let yourself be. The price for museum ticket plus one notebook is €4,00/student, for everyone else €6,60.

Sarnased postitused

Kõik postitused
KategoriseerimataUudis

TYPA otsib galerii ja residentuuri koordinaatorit

12 juuli 2022

TYPA kunstiresidentuur on pikima ajalooga siiani toimiv kunstiresidentuur Lõuna-Eesti piirkonnas. Igal aastal pakume residentuuri 12 rahvusvahelisele kunstnikule üle kogu maa…....

KategoriseerimataUudis

TYPA otsib turunduse ja meedia spetsialisti

12 juuli 2022

Vajame turunduse ja meedia spetsialisti, kes koostaks pikemaid ja lühemaid turundusstrateegiaid ja -kampaaniaid ning korraldaks nende elluviimise, haldaks suhtlust sotsiaalmeedias,…

KategoriseerimataUudis

TYPA otsib visuaalivõlurit

11 juuli 2022

Visuaalivõlur ehk disainer hoolitseb selle eest, et TYPA visuaalne kommunikatsioon oleks äge ja tasemel: kujundab plakateid ja infomaterjale nii ekraanile…

Kõik postitused