Tagasi
KategoriseerimataUudis

TYPA kunstiresidentuur on pikima ajalooga siiani toimiv kunstiresidentuur Lõuna-Eesti piirkonnas. Igal aastal pakume residentuuri 12 rahvusvahelisele kunstnikule üle kogu maa. Otsime aktiivset residentuurikoordinaatorit, kes hoiaks seda põnevat ja mitmekülgset programmi ja selles osalevaid kunstnikke oma tiiva all, tutvustaks neile Eesti kunstimaastikku ja teeks koostööd rahvusvaheliste organisatsioonidega.

Tööülesanneteks on kunstnikega kontakteerumine ja nende residentuuri korraldamine, argised asjad nagu elamispinna haldamine, transpordi korraldamine ja muud üldised küsimused, mis külaliskunstnikul tekkida võivad. Põnevama poole pealt koos kunstnikega näituste üles panemine, loengute ja  töötubade korraldamine ning üldiselt tagamine, et kunstnikel oleks meie juures tore olla.

Heal kandidaadil on huvi kunsti, eriti graafika vastu. Talle meeldib asjatamine ja ta on organiseeritud ning ta soovib olla TYPA aktiivne liige ning panustada ka teistesse TYPA tegevustesse. Kasuks tuleb Tartu ja Eesti kunstimaastiku tundmine ning vajalik on hea eesti ja inglise keele oskus.

Vastu pakub TYPA võimalust omandada erinevaid kunstioskusi, stuudio kasutamist ja võimalust töötada koos loominguliste inimestega. Tööaeg on paindlik, lisaks pakume spordikompensatsiooni ja suurepäraseid töökaaslasi!

Töökoormus: umbes 50%

Töötasu: 1040€ täiskoha kohta

Kandideerimiseks saada oma CV ja motivatsioonikiri meilile typa@typa.ee. Kandideerimine kuni töökoha täitmiseni.

Sarnased postitused

Kõik postitused
KategoriseerimataUudis

TYPA otsib turunduse ja meedia spetsialisti

12 juuli 2022

Vajame turunduse ja meedia spetsialisti, kes koostaks pikemaid ja lühemaid turundusstrateegiaid ja -kampaaniaid ning korraldaks nende elluviimise, haldaks suhtlust sotsiaalmeedias,…

KategoriseerimataUudis

TYPA otsib visuaalivõlurit

11 juuli 2022

Visuaalivõlur ehk disainer hoolitseb selle eest, et TYPA visuaalne kommunikatsioon oleks äge ja tasemel: kujundab plakateid ja infomaterjale nii ekraanile…

Kõik postitused