Tagasi
KategoriseerimataUudis

Visuaalivõlur ehk disainer hoolitseb selle eest, et TYPA visuaalne kommunikatsioon oleks äge ja tasemel: kujundab plakateid ja infomaterjale nii ekraanile kui trükisteks; pildistab TYPA tooteid ja tegemisi; aeg-ajalt saab maiustada eriti loominguliste projektide disainilahendustega, nt kõrgtrükis plakatite, pulmakutsete või eriväljaannete küljenduse-kujunduse ning miks mitte ka teostusega. TYPA disainer ei tööta ainult ekraani taga, vaid saab ka käed värviseks teha, et õppida uusi kunstitehnikaid ja oskusi, mida oma töös rakendada.

TYPA disainerilt ootame Adobe Illustratori, Photoshopi ja Indesigni kasutamise oskust, head suhtlemisoskust ning näiteid varasematest töödest. Inglise keele oskus teeb ka elu lihtsamaks.

TYPA disainerile pakume loomingulist ja arendavat tööd, ülipaindlikku tööaega, lõbusat ja kokkuhoidvat tiimi, kassiteraapiat, sporditoetust, TYPA stuudio kasutamise võimalust ja no tõeliselt toredat töökohta.

Töökoormus: 50%

Töötasu: 1040€ täiskoha kohta

Kandideerimiseks saada oma CV ja motivatsioonikiri meilile typa@typa.ee. Kandideerimine kuni töökoha täitmiseni.

Sarnased postitused

Kõik postitused
KategoriseerimataUudis

TYPA otsib galerii ja residentuuri koordinaatorit

12 juuli 2022

TYPA kunstiresidentuur on pikima ajalooga siiani toimiv kunstiresidentuur Lõuna-Eesti piirkonnas. Igal aastal pakume residentuuri 12 rahvusvahelisele kunstnikule üle kogu maa…....

KategoriseerimataUudis

TYPA otsib turunduse ja meedia spetsialisti

12 juuli 2022

Vajame turunduse ja meedia spetsialisti, kes koostaks pikemaid ja lühemaid turundusstrateegiaid ja -kampaaniaid ning korraldaks nende elluviimise, haldaks suhtlust sotsiaalmeedias,…

Kõik postitused