Tagasi
KategoriseerimataUudis

Vajame turunduse ja meedia spetsialisti, kes koostaks pikemaid ja lühemaid turundusstrateegiaid ja -kampaaniaid ning korraldaks nende elluviimise, haldaks suhtlust sotsiaalmeedias, oleks osav Instagrami story’de looja ja Facebooki-spets, kuid oskaks ajada ka ametlikke asju teiste muuseumide ja muude asutustega.

Heal kandidaadil on varasem turundustöö kogemus ja/või oskus ning ta tunneb end koduselt erinevates (sotsiaalmeedia) suhtluskanalites. Tal on hea silm kujunduse ja hea nina uute ideede osas, tal on huvi graafika ja teiste kunstiliikide vastu ning ta ei karda vahel ka käsi värviseks teha. Väga hea eesti ja inglise keele oskus on tööks vajalik.

Vastu pakume võimalust tuua TYPA suurele pildile ja teha see tuntuks kasvõi kogu maailmas. Igapäevasteks boonusteks on töötamine rahvusvahelises ja loomingulises keskkonnas, vahvad ja nurruvad töökaaslased, paindlik tööaeg, spordikompensatsioon ja võimalust kasutada graafikastuudiot ning proovida kätt erinevates kunstiliikides.

Töökoormus: 50%

Töötasu: 1040€ täiskoha kohta

Kandideerimiseks saada oma CV ja motivatsioonikiri meilile typa@typa.ee. Kandideerimine kuni töökoha täitmiseni.

Sarnased postitused

Kõik postitused
KategoriseerimataUudis

TYPA otsib galerii ja residentuuri koordinaatorit

12 juuli 2022

TYPA kunstiresidentuur on pikima ajalooga siiani toimiv kunstiresidentuur Lõuna-Eesti piirkonnas. Igal aastal pakume residentuuri 12 rahvusvahelisele kunstnikule üle kogu maa…....

KategoriseerimataUudis

TYPA otsib visuaalivõlurit

11 juuli 2022

Visuaalivõlur ehk disainer hoolitseb selle eest, et TYPA visuaalne kommunikatsioon oleks äge ja tasemel: kujundab plakateid ja infomaterjale nii ekraanile…

Kõik postitused