Tagasi
KategoriseerimataUudis

1. juunil toimuval Aparaaditehase tänavaturul pakutakse teile tänavatoitu, kultuuriprogrammi ja loomulikult kõike lahedat, mida disainilaadalt osta saab.

Trüki- ja Paberimuuseum ootab tänavaturulisi meie oma hoovis asuvasse hüpikpoekesse, kust saab soetada meie tootmisosakonnas üle jäänud disainielemente.
Nendeks on näiteks muuseumi masinatel trükitud plakatid ja postkaardid. Lisaks untsmärkmikud, mis oma loomu poolest on nagu tõupaberiteta koerad – need kõige-kõige armasmad, aga ainult üks kõrv on kikkis. Valikus on täiesti ainulaadset kunstilises keskkonnas tekkinud nodi.
Kes ise midagi nokitseda soovib, saab osa võtta seemnepaberi töötoast, kus käsitööpaberit valmistatakse seemnetega segatud paberimassist. Hiljem saad teada, mis lill või till su paberist välja kasvab.
Ja et toitlustustiim on paigutatud muuseumi hoovile, paneme meiegi välja sümboolse kokaraamatuteriiuli Fahrenheit 451 raamatutuba poolt. Väärt kirjandust selle kohta, kuidas peale festivali ise siin müüdavat toitu järele teha.

Igal juhul loodame, et tänavaturule tulles leiate toidulõhna järgi üles ka muuseumi pop-up’i ning tulete meile ja Muuseumikass Victoriale tsau ütlema! Hüpikpood on avatud kell 11:00-17:00.

Kuid mitte ainult muuseum ei ole oma väljapanekukga platsil, vaid ka raamatutuba Fahrenheit 451º ootab külalisi, ennekõike lapsi, Aparaaditehase hoovil. Kõik raamatud on Müürilille täikale omaselt 1 € ning ekstra on välja otsitud parim valik lasteraamatuid. Samuti korraldavad raamatutoa vabatahtlikud pere noorimatele terve päeva jooksul erinevaid kirjanduse või raamatutega seotud mänge ja võistlusi.

Kogu ürituse programmiga saad tutvuda -> Aparaaditehase tänavaturg – juuni 2019 – Street Market

Sarnased postitused

Kõik postitused
KategoriseerimataUudis

TYPA otsib galerii ja residentuuri koordinaatorit

12 juuli 2022

TYPA kunstiresidentuur on pikima ajalooga siiani toimiv kunstiresidentuur Lõuna-Eesti piirkonnas. Igal aastal pakume residentuuri 12 rahvusvahelisele kunstnikule üle kogu maa…....

KategoriseerimataUudis

TYPA otsib turunduse ja meedia spetsialisti

12 juuli 2022

Vajame turunduse ja meedia spetsialisti, kes koostaks pikemaid ja lühemaid turundusstrateegiaid ja -kampaaniaid ning korraldaks nende elluviimise, haldaks suhtlust sotsiaalmeedias,…

KategoriseerimataUudis

TYPA otsib visuaalivõlurit

11 juuli 2022

Visuaalivõlur ehk disainer hoolitseb selle eest, et TYPA visuaalne kommunikatsioon oleks äge ja tasemel: kujundab plakateid ja infomaterjale nii ekraanile…

Kõik postitused