Tagasi
KategoriseerimataUudis
Kutsume kohalikke kunstnikke kandideerima TYPA galerii avatud konkursil
 
15. juulist 3. augustini 2020. Oodatud on ettepanekud kõigist valdkondadest ja kunstižanritest, sealhulgas isiku- või grupinäitused. Omalt poolt aitame kaasa näituse ülesseadmisega ja reklaamimisega.
Galerii suurus on 85,6 ruutmeetrit ning see sisaldab valgustusega riputussiine ja eraldi suunatavaid LED-prožektoreid. Näituse tarbeks võib seinu osaliselt värvida või kinnitada seintele ja lakke täiendavaid konstruktsioone.
Kandideerimiseks saatke oma CV, näituseprojekti kirjeldus 5-6 foto või visandiga ning kodulehe või online-portfoolio link meiliaadressile charlotte@typa.ee. Kandideerimise tähtaeg on 1. juuli 2020.
 
– – – – –
 
Opportunity for local artists to exhibit in TYPA gallery during the month of July 2020
 
We are looking for an artist to take over the TYPA gallery space from the 15th of July until the 3rd of August. We are looking for artists of all mediums for individual or group shows to fill our gallery space. The selected exhibition will be presented free of charge. You will receive support with the setup and promotion of the show and opening.
The size of the gallery is 85.6 square meters and it includes illuminated suspension rails and separately directed LED floodlights. For the exhibition, the walls can be partially painted or additional constructions can be attached to the walls and ceiling.
To apply, please send your CV, a description of your proposed exhibition with 5-6 images of the works you would like to show and links to any websites or online portfolio, to charlotte@typa.ee. Application deadline is the 1st of July 2020.

Sarnased postitused

Kõik postitused
KategoriseerimataUudis

TYPA otsib galerii ja residentuuri koordinaatorit

12 juuli 2022

TYPA kunstiresidentuur on pikima ajalooga siiani toimiv kunstiresidentuur Lõuna-Eesti piirkonnas. Igal aastal pakume residentuuri 12 rahvusvahelisele kunstnikule üle kogu maa…....

KategoriseerimataUudis

TYPA otsib turunduse ja meedia spetsialisti

12 juuli 2022

Vajame turunduse ja meedia spetsialisti, kes koostaks pikemaid ja lühemaid turundusstrateegiaid ja -kampaaniaid ning korraldaks nende elluviimise, haldaks suhtlust sotsiaalmeedias,…

KategoriseerimataUudis

TYPA otsib visuaalivõlurit

11 juuli 2022

Visuaalivõlur ehk disainer hoolitseb selle eest, et TYPA visuaalne kommunikatsioon oleks äge ja tasemel: kujundab plakateid ja infomaterjale nii ekraanile…

Kõik postitused