Valmistame pulmakutseid, visiitkaarte, plakateid ja muid trükiseid neile, kes hindavad kõrgtrükitehnikale eriomast jälge. Pehmesse paberisse pressitud tähed, sõrme all tuntav reljeefsus, võluvalt tekstuurne tulemus – just sellised on trükised, mis valmivad käsitööna TYPA ajaloolistel trükipressidel.

Meie trükised valmivad käsitööna 19. ja 20. sajandist pärit trükipressidel, mille käsitsemine vajab erilist väljaõpet. Seetõttu sobivad meie trükiteenused neile, kes hindavad kõrgtrükile eriomast tulemust ning soovivad toetada kõrgtrükipärandi säilitamist ja hoidmist.

Enne trükiste valmistamist selgitame koos tellijaga välja täpsed soovid. Kohapeal annavad inspiratsiooni seni valminud trükinäidised, samuti tutvustame pabermaterjale ja kirjatüüpe, muuhulgas ka TYPA keskuses valminud käsitööpaberi näidiseid.

Hinnapakkumuse saamiseks kirjuta meile, milline on trükise: formaat, kujundus ja tekst, trükivärv(id), paber ning tiraaž ehk trükiarv.

Palume arvestada sellega, et meie käsitöötrükiste tavapärane valmistamisaeg on kaks nädalat. Kui häda käes, saame ka kiiremini, ent siis lisandub hinnale kiirtöö lisatasu.

 

    Saada