Ootame tegevkunstnikke muuseumisse töötama. Lähtume avatud stuudio kontseptsioonist: kokkuleppel on kasutamiseks kõik muuseumi võimalused.

Sõltuvalt tehnikast ja seadmetest võib olla vajalik eelnev või pidev juhendamine, oskajamad saavad töötada iseseisvalt. Kõik muuseumi ruumid on jagatud, individuaalseid tööruume me ei paku. Meie jaoks on võimalus kohtuda erinevate kunsntikega, sh professionaalsete väliskunstnikega, lisaväärtuseks meie avatud stuudios.

Tehnikatest on võimalik teostada klassikalisi sügavtrükitehnikaid, fotogravüüri ja teisi UV-põhised sügav- ja kõrgtrükitehnikaid (sh carbon print), elementaarseid alternatiivfotograafia tehnikaid (näit. tsüanotüüpia), kõrgtrükis graafika (linoollõige, puulõige), tähelaos kõrgtrükk, paberivalmistamine, köitekunst, mahuline paberikunst (sh origami, kirigami ja pop-up arhitektuur).

Täpsemat tingimused lepime kokku iga kunstnikuga eraldi. Meie huvi ei ole teenida avatud stuudio pidamisega kasumit, vaid luua loomingulist väljendust tehniliselt toetav keskkond, sh tore kollektiiv ja võimalus kohtuda teiste kunstnikega. Sel põhjusel arutame hea meelega ka kokkuleppeid stuudio kasutamise osas vastutasuks erinevate kursuste juhendamise näol.

Täpsema huvi korral palun võtke meiega ühendust.