TYPA köitekojas valmivad erinevad köited lihtsatest märkmikest kuni keerukate eritellimusteni välja. Valmistame külalisraamatuid, pulmaraamatuid, vanakooli-fotoalbumeid, sketchbooke ja palju muud.

Igapäevaselt valmivad meie köitekojas TYPA Stationery brändi taaskasutusmärkmikud ja salakarbid, ent TYPA köitjatel on kogemusi mitmesuguste köidete valmistamisel – spiraalköitest kopti ja täisnahkköiteni välja. Meie poole võib julgelt pöörduda ka keerukamate köitetöödega, mis nõuavad detailset lähenemist materjalide ja tehnika valikul.

Oleme valmistanud käsitööpaberist kaantega pulmaraamatuid, täisnahast köiteid, retro-ilmelisi taaskasutatud materjalidest fotoalbumeid, kliendi kujundatud sisuga mälestusraamatuid, lihtsaid spiraaköites kokaraamatuid ja kalendermärkmikke. Võimalused pole aga sellega piiratud. Kirjuta meile ja nuputame koos parima lahenduse välja!

Tellimuse esitamisel palume arvestada sellega, et käsitööna valmivad köited vajavad valmimiseks aega. Meie tööde tavapärane valmimisaeg on kaks nädalat. Kui häda käes, saame ka kiiremini, ent siis lisandub hinnale kiirtöö lisatasu.

 

    Saada