Tagasi

Fahrenheiti raamatutuba on inspireeriv ja hubane keskkond, kuhu tulla koos fotograafiga perepilte tegema, väikese seltskonnaga koosolekut pidama või restorani Aparaat toitude ja teenindusega privaatset õhtusööki nautima. Kui sul on endal mõni hea ja eriline mõte toreda ürituse korraldamiseks raamatutoas, siis ära karda ka seda välja pakkuda. Kirjuta meile aadressil fahrenheit451@typa.ee ja leiame koos sobivaima võimaluse toreda ürituse ellu viimiseks.

Meie ruumid sobivad kõige paremini 5-15 inimesega sündmuste jaoks. Rendihind ilma lisateenusteta on 30 €/tund (lisandub käibemaks). Täpsemate tingimustega tutvumiseks ning vabade aegade kontrollimiseks võta meiega ühendust meiliaadressil fahrenheit451@typa.ee.

Et Fahrenheit on külastajatele avatud kolmapäevast pühapäevani kell 12–18, siis on parim aeg ruumi rentimiseks väljaspool neid aegu.

Koostöös restoraniga Aparaat saab raamatutoa hubases olustikus korraldada privaatset õhtusööki. Oleme olnud sündmuspaigaks nii perekondlikele sünnipäevapidudele, abieluettepanekutele kui ka niisama toredatele olemistele koos maitsva toidu ja joogiga. Mugavalt mahub raamatutoas laua taga einestama kuni kaheksa inimest.

Fahrenheiti soe ja natuke müstiline atmosfäär on olnud inspiratsiooniks mitmetele fotograafidele. Kui sinagi soovid tulla meie juurde näiteks pere- või pulmapilte tegema, siis võta ühendust fotograaf Helenaga (Kukeke Klõpsutab), kes juba pikalt raamatutoas jõulupilte on teinud ja iga head nurka ja valguskiirt tabada teab.