Tagasi
TYPA galeriiSündmus

Kutsume sind 20.01.2024 kell 12.00 Aparaaditehase Rõdugaleriisse Liis Ringi kunstnikuvestlusele, kus Liis avab oma näituse “käes/olev” tehnikate ning sisu tagamaid. Näitus sündis 3-kuuse TYPAs toimunud residentuuri tulemusena.

“käes/olev” on näitus ühest tervenemisprotsessist ja millegi taasleidmisest läbi kohalolu praktiseerimise. ta on nii lepitus, lüngatäide kui ka sild mineviku ning oleviku, ideaalkujutluste ja tegelikkuse vahel.

Liis Ring defineerib end kui muusik, (heli)kunstnik, fotograaf, vaatleja ja rändaja, kes jagab oma elu Rootsi lääneranniku ja Eesti kagunurga vahel. Tema tööd on tihti kohaspetsiifilised ning uurivad aja, paiga, keele, kuuluvuse ja koduga seotud tundeid ja küsimusi. Tema teosed, sõltumata meediumist, toetuvad enamasti erinevatele analoogtehnikatele, kus oluline osa on materjali ja motiivi, tänase ja olnu dialoogil.

Vestlus toimub 20.01.2024 kell 12.00 Aparaaditehase Rõdugaleriis.

Osalemine on tasuta.

Üritust toetab Nordic-Baltic Mobility Programme for Culture.

Fotod näituse avamiselt: Merilin Metsamaa

Leia sündmus Facebookist.

Teisi sündmuseid

Kõik sündmused
TYPA galeriiSündmus

Muuseumiöö TYPAs: Viimne reliikvia

13 mai 2024

Meie reliikvia on vabadus! Selleaastase muuseumiöö teemaks on vabadus ning 18. mail kell 18:00 – 23:00 ootame kõiki TYPAsse lõbusale…

TYPA keskusTYPA galeriiSündmus

Muinsuskaitsepäevad: Kümnend rahvusvahelist kunsti

30 august 2022

Muinsuskaitsepäevade puhul kutsub TYPA keskus tutvuma oma kunstikoguga. Esimest korda tutvustab TYPA oma kunstikollektsiooni, mis sisaldab juba terve kümnendi jooksul…

Kõik sündmused