TYPA Stationery märkmikud, albumid, sketchbookid ja salakarbid valmivad käsitööna TYPA keskuse köitestuudios. Enamik meie toodetest on valminud vanadest raamatukogude mahakantud raamatutest, mistõttu on iga märkmik või salalaegas unikaalne. Tutvu meie toodetega lähemalt allpool.

Täpselt nagu raamat

Vastupidav ning üdini taaskasutatud, Tartuensis Classic on meie kõige populaarsem märkmik, mis näeb pealt välja täpselt nagu raamat.

Köidetud vastupidavas õmmeldud liimköites; kaanteks päris raamatukaaned (raamatukogude mahakantud raamatute hunnikust); sisupaberiks tühi, jooneline või täpiline ning 100% taaskasutatud paber Nautilus Classic 120 gsm; lehtede arv märkmikus varieerub sõltuvalt raamatukaante paksusest; märkmiku lõpus on pabertasku tšekkide, piletite vms hoiustamiseks.

Leia oma lemmikkaanega märkmik

Spiraalköites raamat

Päris raamatukaantest ning mugavas spiraalköitesTartuensis College’isse saab märkmeid kribada kasvõi põlve otsas.

Köidetud kammspiraalköites; kaanteks päris raamatukaaned (raamatukogude mahakantud raamatute hunnikust); sisupaberiks tühi, täpiline või jooneline ning 100% taaskasutatud paber Nautilus Classic 120 gsm; märkmikus on ca 80 lehte (ca 160 lk); märkmiku lõpus on pabertasku tšekkide, piletite vms hoiustamiseks.

Soeta siit

Kuupäevavaba planeerija

Tartuensis Planneri võib kasutusele võtta, unustada ja uuesti kasutusele võtta ükskõik mis hetkel aastas. Kahel leheküljel on kirjas vaid nädalapäevad ning lisaks kastike märkmete jaoks. Igas Planneris on vähemalt ühe aasta jagu päevi ja lisalehed, et kõik märkmed ära mahuks.

Köidetud vastupidavas õmmeldud liimköites; kaanteks päris raamatukaaned (raamatukogude mahakantud raamatute hunnikust); sisulehtedeks TYPA disainitud kuupäevavabad plannerilehed; sisupaberiks 100% taaskasutatud paber Nautilus Classic 120 gsm; märkmikus on ca 65 lehte (ca 130 lk); märkmiku lõpus on pabertasku tšekkide, piletite vms hoiustamiseks.

 

Hakka planeerima

Teistmoodi külalisteraamat

Suurema formaadiga ja peenemalt viimistletud Tartuensis Artisan märkmikud sobivad hästi külalisraamatuteks, pulmaraamatuteks või suuremateks sketchbookideks.

Köidetud vastupidavas õmmeldud liimköites; kaanteks päris raamatukaaned (raamatukogude mahakantud raamatute hunnikust); sisulehtedeks tühi, jooneline või täpiline ning 100% taaskasutatud paber (Nautilus Classic 120 gsm); lehtede arv märkmikus varieerub sõltuvalt raamatukaantest; märkmiku lõpus on pabertasku tšekkide, piletite vms hoiustamiseks; lisadetailidena on juures kaptaalpaelad ja järjehoidjapael.

Vaata täit valikut Artisane

Salalaegas raamaturiiulisse

Victoria sobib eriti hästi raamaturiiulisse päris raamatute vahele ning on täiuslik koht, kuhu peita oma salajane šokolaadivaru või muud väärisesemed.

Karbid valmivad käsitööna koostöös MTÜ Iseseisev Eluga ning raamatuselgadest lõppviimistluse saavad nad meie juures. Karpide külge saavad raamatuseljad, mis on pärit raamatukogude mahakantud raamatute hunnikutest. Raamatuselgasid on meil erinevates keeltes, värvides ja pealkirjadega, nii et iga Victoria on eriline ja unikaalne.

Leia endale sobivaim salapeidik

Raamatkarp

Sherlock on päris raamatust tehtud peidik. Raamatu sisuploki oleme asendanud täispuidust raamiga, mis valmib eraldi iga karbi jaoks käsitööna. Karbi valmistaja valib ka sobiva paberi karbi sisu kaunistamiseks – olgu need siis vanad kaardid, väljalõiked vintage fotoraamatutest või lihtsalt ühevärvilised paberilehed.

Telli Sherlock siit

Unikaalne taskumärkmik

Tuhkatriinu sai oma nime muinasjutu ingliskeelse arhetüübi järgi: from rags to riches. Märkmiku kaasi ehivad trükivärvised riidekaltsud, millega oleme stuudios tähti ja värvirulle puhastanud. Pestud värvikaltsudest valmivad täiesti kordumatud, taaskasutatud ning käsitsi valmistatud märkmikukaaned.

Köidetud vastupidavas õmmeldud liimköites; kaanteks isetehtud värvikaltsudest kõvakaaned; sisulehtedeks tühi, jooneline või täpiline 100% taaskasutatud paber (Nautilus Classic 120 gsm); märkmikus on ca 80 lehte (ca 160 lk); märkmiku lõpus on pabertasku tšekkide, piletite vms hoiustamiseks.

Leia kauneim Tuhkatriinu

Stiilne sketchbook

Lihtne märkmik tavalisest paksema sisupaberiga, mis sobib hästi kunstnikele ja illustraatoritele. Kaaned oleme trükkinud käsitsi kõrgtrükitehnikas, kasutades TYPA kollektsiooni kuuluvaid vanu puutähti.

Köidetud mugavas kammspiraalköites; formaat A4; esikaaneks tugev must kartong, tagakaaneks veel tugevam hall köitepapp; sisulehtedeks tühi 100% taaskasutatud paber (Nautilus Classic 200 gsm); märkmikus on ca 47 lehte (94 lk).

Telli oma tekstiga Sirkel

Ruudukujuline vihik

Basic S on minimalistlik ja vastupidav sketchbook igapäevasirgeldajatele.

Köidetud pehmekaanelises õmmeldud köites; formaat 20×20 cm; kaanteks tugev must kartong või helepruun Räpina kartong; sisupaberiks tühi 100% taaskasutatud paber (Nautilus Classic 120 gsm); märkmikus on 24 lehte (48 lk)

Osta siit

Ruudukujuline kaustik

Basicu sarja paksem märkmik on minimalistlik ja vastupidav sketchbook igapäevasirgeldajatele.

Köidetud pehmekaanelises õmmeldud liimköites; formaat 20×20 cm; kaanteks tugev must või valge kartong; sisupaberiks tühi 100% taaskasutatud paber (Nautilus Classic 120 gsm); märkmikus on 48 lehte (96 lk)

Telli siit

Lisaks kõigele eelnevale valmistame ka teistsuguseid märkmikke, külalisraamatuid, vanakooli fotoalbumeid ja palju muud, millega saab tutvuda kohapeal TYPA muuseumipoes. Kui kohale tulla ei saa, võtame rõõmuga vastu ka eritellimusi.

Eritellimused