Tagasi

Silinderpress Victoria Polygraph V 1040-2 (seerianumber 23714) on TYPA kõige raskem ja valjuhäälsem trükimasin. Masin kaalub 8,5 tonni ning on pärit 1980te II poolest. Algselt “Ühiselu” trükikojas töötanud masin viidi 2004. aastal Kultuuritehas Polymeri, kus see Kultuuritehase trükikojas trükkis plakateid näiteks Kunstihoonele, EKAle, Genialistide Klubile ja paljudele teistele kultuuriorganisatsioonidele ja kultuuriüritustele. Kui kultuuritehas Polymer 2014. aastal tegevuse lõpetas, anti sealne trükivara TYPA hoole alla. Sellel masinal on TYPAs valminud "Väikse printsi" raamat, paljud plakatid ning muud suureformaadilised trükised.

Kui soovid toetada TYPA tegevusi trükipärandi säilitamisel ja tutvustamisel, saad seda teha, adopteerides mõne meie masina. Adopteeritud masin jääb ikka oma kohale TYPAs, ent saab endale rinda kuldse sildi hea toetaja nimega ning värske kasuvanem vaba pääsme muuseumisse adopteerimisperioodi jooksul.

Kui soovid toetada TYPA tegevusi trükipärandi säilitamisel ja tutvustamisel, saad seda teha, adopteerides mõne meie masina. Victoria Polygraphi aastane adopteerimistasu on 1000 €. Adopteeritud masin jääb ikka oma kohale TYPAs, ent saab endale rinda kuldse sildi hea toetaja nimega ning värske kasuvanem vaba pääsme muuseumisse adopteerimisperioodi jooksul.

Saatke seadme adopteerimisesoov ja me võtame teiega täpsemalt ühendust, kuidas saate meid toetada.

    Saada