TYPA jaoks on oluline kanda ja anda edasi trükikunsti saladusi, mida saame teha parimal viisil erinevates töötubades. Siin avaneb teil võimalus ise katsetada erinevaid ajaloolisi trükitehnikaid või käsitsi paberi valmistamist.

Mitmed meie töötoad sobivad kooli- ja lasteaiagruppidele. Läheneme kindlasti igale grupile individuaalselt ning kombineerime tegevused ja ekskursiooni mahus, mis vastab laste vanusele, õpieesmärkidele ja senistele teadmistele. Kui õpetajal on teemasid, mille käsitlemist ta soovib muuseumi külastamise ajal näha, siis püüame alati soovidele vastu tulla.

Võtke kindlasti ühendust ka siis, kui soovite külastada meid väljaspool lahtiolekuaegu.

TYPA töötoad on heaks võimaluseks võtta koos oma kolleegidega ette midagi tavapäratut ja keskenduda üheskoos loomingule.

Sõltuvalt ajakavast ja soovidest võib võtta sihiks näiteks ise kujundatud ja trükitud kalendri valmistamise või hoopis jõulukaartide trükkimise. Meie spetsialistid juhendavad teid just piisavalt, et saaksite ise oma käega luua midagi kordumatut, samas tagavad asjakohaste nõuannetega tulemuse kvaliteedi.

Enne töötuba tutvustame põgusalt, kes me oleme ja mida me teeme.

Broneerimiseks võtke meiega ühendust meili teel. Kindlasti helistage või kirjutage, kui teil on töötubade osas küsimusi.

Marmoreerimine

18 detsember 2020

Kangatrükk

18 detsember 2020

Tsüanotüüpia

18 detsember 2020

Käsitööpaber

18 detsember 2020

Köidetud märkmik

18 detsember 2020

Linoollõige

7 detsember 2020