TYPAs on tegemisi maa ja ilm. Üks võimalus neis kaasa lüüa, on osaleda mõnes meie töötoas. Leia endale meelepärane allpool olevast valikust.

Mitmed meie töötoad sobivad kooli- ja lasteaiagruppidele. Läheneme igale grupile individuaalselt ning kombineerime tegevused ja ekskursiooni mahus, mis vastab laste vanusele, õpieesmärkidele ja senistele teadmistele. Kui õpetajal on teemasid, mille käsitlemist ta soovib muuseumi külastamise ajal näha, siis püüame alati soovidele vastu tulla.

Võtke kindlasti ühendust ka siis, kui soovite külastada meid väljaspool lahtiolekuaegu.

TYPA töötoad on heaks võimaluseks võtta koos oma kolleegidega ette midagi tavapäratut ja keskenduda üheskoos loomingule.

Sõltuvalt ajakavast ja soovidest võib võtta sihiks näiteks isekujundatud ja -trükitud kalendri valmistamise või hoopis jõulukaartide trükkimise. Meie spetsialistid juhendavad teid just piisavalt, et saaksite oma kätega luua midagi kordumatut, samas tagavad asjakohaste nõuannetega tulemuse kvaliteedi.

Broneerimiseks võtke meiega ühendust meili teel. Kindlasti helistage või kirjutage, kui teil on töötubade osas küsimusi.

Tsüanotüüpia riidele

28 aprill 2021

Marmoreerimine

18 detsember 2020

Kangatrükk

18 detsember 2020

Tsüanotüüpia paberile

18 detsember 2020

Käsitööpaberi valmistamine

18 detsember 2020

Märkmikutegu

18 detsember 2020

Linoollõige

7 detsember 2020